Про нас

Про компанію

ТОВ Магіком є молодою компанією, що динамічно розвивається. Ми надаємо послуги швидкісного доступу до інтернет для фізичних та юридичних осіб. Основними принципами нашої компанії є шанобливе ставлення до наших абонентів, розуміння їх персональних потреб, високий професіоналізм наших співробітників.

Мережі

Наші мережі побудовані за допомогою оптико-волоконних ліній зв’язку та з використанням обладнання провідних світових телекомунікаційних брендів: Cisco, Extreme Summit, Dell, BDCOM, Linksys. Усі вузли мережі забезпечені резервним живленням.

Послуги та обслуговування

Висока якість та стабільність надання послуг, а також відповідальність перед нашими абонентами – є основними засадами нашої роботи. Зручні способи оплати послуг дозволять не витрачати зайвий час.

Персонал

Наші співробітники – це команда високопрофесійних фахівців, що мають багаторічний досвід роботи у сфері телекомунікацій. Наша служба технічної підтримки завжди з радістю надасть необхідну Вам консультацію. Персонал – це обличчя нашої компанії. Всі наші співробітники розділяють наші цінності та орієнтовані на те, щоб зробити процес надання послуг нашим абонентам бездоганним.